Halogen Free AP6N090N SOT-23S Electronic Integrated Circuits
Shenzhen Hongxinwei Technology Co., Ltd
Contact Now
Brand Name : APEC
Model Number : AP6N090N
Certification : ROHS
Place of Origin : TAIWAN
MOQ : 10PCS
Price : NEGOTIABLE
Payment Terms : T/T, Western Union
Supply Ability : 48000PCS/REEL
Delivery Time : 2-3DAYS
Packaging Details : 3000PCS/REEL
Package : SOT-23S
BVDSS : 60V
RDS(ON) : 90mΩ
ID : 2.5A
Storage Temperature Range : -55 to 150°C
Contact Now
AP6N090N SOT-23S Electronic Integrated Circuits 60V RoHS Compliant Halogen Free
1.Description
2.
3.Package Outline : SOT-23S
4.SOT-23S FOOTPRINT
5.Why choose us?
100% new and originao with Advantage price